Obavijest: od 27. travnja 2020. Muzej radi s korisnicima - posjetiteljima!

Zaključkom Vlade Republike Hrvatske o mjerama za pokretanje gospodarskih i drugih djelatnosti i aktivnosti u uvjetima proglašene epidemije bolesti COVID-19, usvojenom na sjednici održanoj 23. travnja 2020., predviđa se ponovno otvaranje za javnost muzeja, počevši od 27. travnja 2020.

U tom će smislu, slijedeći upute Nacionalnog stožera Civilne zaštite, Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo i županijskog stožera za sprječavanje širenja zaraze, ustanova prilagoditi poslovanje novim uvjetima kako bi se omogućio ulazak korisnika/posjetitelja te ovisno o karakteristikama prostora namijenjenih javnosti napraviti određene prilagodbe. Rad s korisnicima/posjetiteljima odvijat će se uz pridržavanje svih protuepidemioloških mjera i strogih mjera socijalnog distanciranja, svakim radnim danom u vremenu od 9 – 12 sati.

Više na: