Menu

2. Konferencija o očuvanju i interpretaciji pomorske baštine Hrvatske

Pomorski muzej Orebić je sudjelovao na 2. Konferenciji o očuvanju i interpretaciji pomorske baštine Hrvatske koja se održala u Betini 26. i 27. rujna 2025.
Bila je to prilika da se na jednom mjestu okupe muzejski stručnjaci, predstavnici udruga i institucija, brodograditelji, istraživači i entuzijasti s jadranskog područja te razmjene znanja, iskustva i primjere dobre prakse u području zaštite, očuvanja i interpretacije pomorske baštine.
Pomorski muzej Orebić predstavila je ravnateljica Milena Grego- Njakara.
Zahvaljujemo se domaćinu, Muzeju betinske drvene brodogradnje i partnerskim institucijama na izvrsnoj organizaciji.

 

Može biti slika sljedećeg: Jedna osoba, klarinet i tekst